Przejdź do strony: Żłobek pełen empatii
Witaj w AKADEMOS

Opieka i prawidłowy rozwój Twojego dziecka

AKADEMOS to miejsce, w którym zapewnimy Twojemu dziecku odpowiednią opiekę i zadbamy o jego prawidłowy rozwój. Nasze „ciocie” – wykwalifikowane opiekunki żłobkowe – obdarzą Twoje dziecko dużą uwagą, wesprą w rozwoju ruchowym, poznawczym i emocjonalnym. Wraz z nim będą się śmiać, a jeśli będzie trzeba to przytulą i pocieszą.

Chcemy stworzyć żłobek pełen empatii. W komunikacji z dziećmi i rodzicami będziemy się opierać na metodzie Porozumienia Bez Przemocy – oznacza to w skrócie komunikację opartą na rozumieniu uczuć oraz potrzeb własnych i cudzych.

Pobierz artykuł

Dlaczego warto zapisać
dziecko do żłobka

Komu oddać swój skarb pod opiekę – babcie na ogół są zajęte, bo wciąż aktywne zawodowo. Niania zaś nie jest tania i często w kalkulacji okazuje się, że nie warto pracować, aby całą pensję oddać niani. Może zatem żłobek?

Korzyści w kwotach:

  • Czesne: 700 zł / mc
  • Podana kwota uwzględnia dotację z Urzędu Gminy w wysokości 450 zł
  • Bez opłaty wpisowej

Opłaty za wyżywienie

Dodatkowym plusem naszego żłobka jest własna kuchnia, w której wszystkie posiłki przygotowywane są tego samego dnia, w którym zostają podane dzieciom. Jest też możliwość wyboru sposobu żywienia

Opłaty za wyżywienie

  • Pakiet całodzienny: śniadanie, I danie obiadowe, II danie obiadowe, podwieczorek 10 zł brutto dziennie (11 zł dziennie w diecie eliminacyjnej)
  • Śniadanie + I danie obiadowe + II danie obiadowe 9,50 zł brutto/ dziennie (w diecie eliminacyjnej 10,50 zł/ dzień)
  • Śniadanie + I danie obiadowe 5 zł / brutto dziennie (w diecie eliminacyjnej 6 zł brutto/dziennie)
Zamów posiłek
Przejdź do strony: Nauka
Przejdź do strony: Zajęcia
Przejdź do strony: Galeria
Przejdź do strony: Rekrutacja
Przejdź do strony: Kontakt