dla mamy – Podróżnicy

"Mama.
Jedno z najważniejszych słów na świecie. I jedno z najpierwszych. Słowo wyjątkowe. Imię wspólne dla miliardów kobiet. Które wyraża miłość, czułość, bliskość, czasem tęsknotę. Mam jest tyle ile dzieci."

Podróżnicy cały tydzień przygotowywali się na jeden z ważniejszych dni w roku - Dzień Mamy. By okazać swoim Mamom wdzięczność i miłość przygotowali krótki występ artystyczny - niespodziankę, przy użyciu akryli własnymi rękoma stworzyli wyjątkowe kamienie. Nie mogło zabraknąć także laurek z motywem kwiatów! Ćwicząc zmysł równowagi i koordynację ruchową, dzieci przetestowały się w roli prywatnego mamusiowego "kelnera", a podczas tworzenia zbiorów poznali najpopularniejsze kobiece przybory higieniczno-kosmetyczne.

Podróżnicy opowiadali o czynnościach, które najchętniej wykonują ze swoimi Mamami. Zastanawiali się także nad tym, czym jest "miłość" oraz przyglądając się z uwagą zdjęciom USG zobaczyli, kiedy kobieta staje się matką. Wspólnie doszli do wniosku, że można kogoś pokochać, nawet go jeszcze nie znając.

Mama to przyjaciel, z którego się nie wyrasta! ♥