pasek-up

Poznajmy się

Publiczne przedszkole w złotnikach (gmina suchy las)

Od września 2018 roku działamy z myślą o Twoich dzieciach na terenie kameralnego osiedla Złotniki Park.

W każdej z 11 przestronnych, klimatyzowanych sal znajduje się miejsce dla 25 dzieci. Zapewniamy opiekę 275 maluchom w wieku 2,5–6 lat, co pozwala nam zachować kameralny charakter placówki i dbać o indywidualne potrzeby naszych podopiecznych.

Kreatywni nauczyciele, nowoczesny sprzęt multimedialny, duży plac zabaw i przestronny, atrakcyjny teren rekreacyjny wspierają nas w organizowaniu interesujących i bezpiecznych zajęć dla Twojego malucha.

akademos-pic-01
akademos-pic-02

Nasze atuty

angielski

bezpłatne lekcje języka angielskiego – codzienne w każdej grupie

plan-daltonski

kreatywna, wykwalifikowana i zaangażowana kadra

plac-zabaw

duży plac zabaw oraz przestronny teren rekreacyjny

kuchnia

własna kuchnia

godziny

godziny otwarcia:

opieka

opieka logopedy, psychologa oraz terapeuty

płatności

Zgodnie z zasadami funkcjonowania przedszkola publicznego, każdemu podopiecznemu przysługuje codziennie 5 godzin bezpłatnej opieki. Każda kolejna rozpoczęta godzina pobytu w przedszkolu to koszt jedynie 1,30 zł.

Opieka nad dziećmi 6-letnimi jest całkowicie bezpłatna.

Placówka jest nowoczesna, nauczyciele kreatywni, budynek przyjazny, a wnętrze spełnia najwyższe standardy. Działalność rozpoczęliśmy we wrześniu 2018 r.

akademos-pic-03
Standardy ochrony małoletnich przed krzywdzeniem
Standardy ochrony małoletnich - wersja skrócona
akademos-foto-big-3