Kwietniowe drzwi otwarte za nami…

2 kwietnia 2022 w Przedszkolu AKADEMOS w Złotnikach odbyły się Drzwi otwarte, podczas których gościliśmy przyszłych przedszkolaków z ich najbliższymi.

Zabawy i atrakcji była co nie miara. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie podczas Zumby, zajęć plastycznych, muzycznych; zabaw z chustą animacyjną, kreatywnej gimnastyki z Lwem Lolkiem, relaksacyjnych ścieżek sensorycznych, czy eksperymentowania jak Mały Naukowiec.

W trakcie zajęć Sensoplastyki® wszyscy przenieśli się w klimaty Arktyki i Antarktydy, by pobudzić zmysły, dobrze się przy tym bawiąc.

Zarówno dzieci, jak i rodzice w każdej chwili mogli posilić się oraz skosztować zdrowych, kolorowych i przepysznych przekąsek przyrządzanych przez naszą kuchnię.

Drzwi otwarte w przedszkolu Akademos były,
Harce i zabawy z Minionkiem jednak już się skończyły.
Minionek poszedł, lecz Ciocie zostały
I zabawy w naszej placówce wcale nie ustały.
Do zdjęć zobaczenia zachęcamy,
Do galerii z wydarzenia zapraszamy!