pasek-up

Poznajmy się

Niepubliczny żłobek Akademos w Złotnikach

Twój maluch potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, rozwojowych zajęć oraz przestrzeni do radosnej i beztroskiej zabawy, a my wiemy, jak mu to zagwarantować. Nasza kadra to osoby z dużym doświadczeniem, ogromną pasją i, co najważniejsze, miłością do dzieci.

Wiemy, jak ważne jest otoczenie Twojego dziecka. Przygotowaliśmy dla naszych podopiecznych przestronne, klimatyzowane sale, a każda z nich podzielona jest na dwie strefy: zabawowo-relaksacyjną oraz jadalno-edukacyjną. W każdej z grup żłobkowych zapewniamy opiekę maluchom w wieku 1–2,5 roku.

Kiedy Twój maluch wyrośnie ze żłobka, aż do 6. roku życia może kontynuować naukę w naszym publicznym przedszkolu, dzięki czemu zaoszczędzisz mu stresu adaptacji w nowym miejscu.

akademos-pic-01-zlobek

Dziecko ma prawo być sobą. Ma prawo do popełniania błędów. Ma prawo do posiadania własnego zdania. Ma prawo do szacunku. Nie ma dzieci – są ludzie.

akademos-pic-02-zlobek

O TO DBAMY

opieka

wzbogacanie wyobraźni

plac-zabaw

rozwijanie samodzielności dziecka

plan-daltonski

współpraca i integracja dzieci

angielski

liczne zajęcia kształtujące kreatywność i rozwijające ciekawość poznawczą oraz kompetencje społeczne

posilki

świeże i zdrowe posiłki, przygotowywane codziennie we własnej kuchni

zegar

godziny otwarcia:

CZESNE

Koszt dla rodzica wynosi 1100 zł

Koszt całkowity czesnego wynosi 1550 zł, jednak jest obniżony przez dofinansowanie z UG w wysokości 450 zł. Dodatkowo rodzic może uzyskać dofinansowanie ZUS w wysokości 400 zł/miesiąc.

Numer rachunku bankowego:
74 1020 4027 0000 1902 1455 5835